O blogu...

~ Igrająca z ogniem Katniss Everdeen wraca do Dwunastego Dystryktu. Nie może pozbierać się po utracie tylu ukochanych osób, do tego dochodzi Peeta, który jej nienawidzi, przynajmniej tak się jej wydaje. Po rebelii praktycznie co noc nawiedzają ją koszmary, a teraz nie ma ratunku w ramionach Peety i musi radzić sobie z tym sama. Czy da radę żyć normalnie? Czy da radę odnaleźć szczęście w tym smutnym życiu? Czy da radę naprawić swoje relacje z Peetą, za którym tak bardzo tęskni? 
Musi, bowiem nadzieja umiera ostatnia. 

♥ ♥ ♥

Kolejny blog opowiadający o dalszych losach Katniss i Peety. Jest to fanfiction, więc będą pojawiać się elementy z książki. Akcja dzieje się przed epilogiem. 
Nie spodobało mi się zakończenie Kosogłosa, więc postanowiłam założyć tego bloga i sama wymyślić inne zakończenie. Czy mi się uda? To już musicie ocenić sami. :)

♥ ♥ ♥

Adres bloga: http://everdeen-mellark.blogspot.com/
Tytuł bloga: Nadzieja umiera ostatnia. Dalsze losy Katniss i Peety.
Autorka bloga: Paulina Mellark
Kategoria bloga: Fan Fiction -> Igrzyska Śmierci

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

~ Bo nadzieja umiera ostatnia.

Hej! Jeśli przeczytałeś rozdział, nie zapomnij skomentować! To dla mnie wiele znaczy, bo wiem, że ktoś czyta mojego bloga. Komentować mogą również użytkownicy anonimowi. Dziękuję za pozytywne komentarze, jak i za krytykę. :)