Spamownik

Tutaj możesz powiadomić mnie i innych, że masz nowy rozdział i zareklamować swojego bloga. Spamownik powstał po to, żeby nie było komentarzy nie na temat pod postami. :)

26 komentarzy:

 1. - Nie, Rail, najtrudniej jest pokonać ślepą miłość - szepczę mu do ucha, po czym wbijam nóż raz po raz w plecy ofiary, upada na ziemię, a ja razem z nim. Otwiera buzię, starając się wydać ostatnie tchnienie, jednak na próżno; po arenie rozlega się ostatni wystrzał z armaty.
  Jego martwe brunatne oczy wpatrują się we mnie, nie ma już w nich blasku, który tak bardzo kochałam. Dookoła nasza krew miesza się, stygnąc i ostatecznie krzepnąc. Czuję się coraz słabsza, chyba umieram... To byłaby odpowiednia kara dla Kapitolu jak i najłagodniejszy wyrok dla mnie.
  Mrugam coraz wolniej, oddycham coraz słabiej, myślę coraz trzeźwiej.
  Leżymy jak za starych dobrych czasów, kiedy jeszcze żyłam w kłamstwie, niebo wydaje się takie realistyczne, ale jednak ma pewną skazę ... Nie, to nie skaza tylko poduszkowiec przyleciał by uratować mnie, zwyciężczynię, ostatnie serce, które bije w tej kuźni zła i terroru. Tu zostały napisane ostatnie dwadzieścia cztery rozdziały życia poległych trybutów i prolog mojego nowego życia.
  To ja wygrałam choć tego nie chciałam, to ja przetrwałam wbrew wszystkiemu, to ja zostałam najtwardszym z serc.

  http://najtwardsze-z-serc.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Zapraszam do nowo otwartej ocenialni!
  Niewidzialna postanowiła wrócić na stare śmieci i znów zająć się ocenianiem, więc jeśli interesuje Cię jej zdanie na temat swojego bloga, szukasz kogoś, kto mógłby Ci w nim trochę pomóc, lub dopiero zaczynasz i potrzebujesz kilku przydatnych wskazówek, znalazłeś to, czego szukałeś!
  http://skrzynia-tajemnic.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Serdecznie zapraszam do Doliny Opowiadań! Jest to nowo otwarty spis blogów. Chcesz wypromować swojego bloga i zdobyć nowych czytelników? Zapraszam!
  http://dolina-opowiadan.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Witaj nieznajomy!
  Zdaje się, że zbłądziłeś w miejscu, gdzie sen i jawa, rzeczywistość i wyobrażenie, stają się jednym. Uważaj, za chwilę będziesz musiał podjąć decyzję: możesz żyć w błogiej nieświadomości... bądź otworzyć oczy i z o b a c z y ć prawdę. Wybór należy do Ciebie, ale pamiętaj, że najbardziej ślepy jest ten, kto nie chce widzieć.

  Zdecyduj na www.znam-te-mary.blogspot.com

  Pozdrawiam,
  Nagmerrie

  OdpowiedzUsuń
 5. Twój blog został właśnie przyjęty do Katalogowego Świata
  Pozdrawiam i przepraszam za spam!

  OdpowiedzUsuń
 6. Uwaga Spam!
  Julia Grey jest zwyczajną , młodą dziewczyną z marzeniami i ambicjami.
  Pracuje w magazynie, gdzie pisze horoskopy.
  W jej życiu nie dzieje się nic niezwykłego do czasu, gdy na jej drodze staje niebezpieczny i tajemniczy Lucjusz Ward.
  Mężczyzna nie pamięta tego kim jest, ale wie że ma jeden cel.
  Zabić Julie.
  Jak zachowa się Luc, gdy odkryje prawdę o swojej przeszłości?
  Nadchodzi wojna w której ważą się losy świata, a miłość niewiele ma do powiedzenia.
  Zapraszam serdecznie na historię Julii i Lucjusza pt "Jeźdźcy Apokalipsy".
  Poznaj nowy i mroczny świat pełen tajemnic, gdzie ścierają się losy odwiecznej walki dobra ze złem... ...
  Zapraszam serdecznie na nowe opowiadanie pt: „Jeźdźcy Apokalipsy” na adres www.mrok-wyobrazni.blogspot.com! Życzę przyjemnej lektury.

  OdpowiedzUsuń
 7. http://66-glodowe-igrzyska.blogspot.com/2015/07/prolog.html
  Zapraszam na mojego nowego bloga o Igrzyskach! :] Powrót do bloggera jest ciężki, trzeba zbierać czytelników do nowego bloga! :D

  OdpowiedzUsuń
 8. Alice jest zmuszona do przeprowadzki. Zostawia najlepszych przyjaciół, zostawia swój dom, swoje dotychczasowe życie. Nie chce tego, ale nic nie da sprzeciwianie się bezwzględnemu ojcu.
  Czy odnajdzie się w nowym miejscu? Czy ma szansę na miłość? Czy da radę?

  Zapraszam do siebie :) http://nicniedasiecofnac.blogspot.com/

  Pozdrawiam,
  Bezimienna

  OdpowiedzUsuń
 9. Witam ! Serdecznie zapraszam tutaj : igrzyskaaaa.blogspot.com
  Dlaczego warto odwiedzić ten blog? Przedstawia on bowiem głównie historię Gale'a po pierwszej części książki Suzanne Collins "Igrzyska Śmierci", ale zahacza o losy także innych bohaterów ( m.in. Katniss, Peety, Haymitcha...) oraz opowiada o tych zupełnie nowych... zapraszam <3 Szczególnei tych wszystkich, którzy twierdzą, że nie lubią Hawthorna - myślę, że ta opowieść zmieni Wasz stosunek do niego !
  ~ Ringeril.

  OdpowiedzUsuń
 10. Zdumione okrzyki gapiów. Ból rozchodzący się wzdłuż mojego ramienia. Jego brązowe oczy. Krótkie słowo rzucone w biegu. Jednosekundowe spotkanie, które zdawało się być przypadkowe.
  Przypadek – do niedawna w słowniku Bractwa Złodziei nie widniał taki wyraz. Nie znaleziono go zapisanego w żadnym z archiwów, nie obijało się ono o uszy podczas szmeru rozmów w tunelach. Nikt nie chciał przyznać, że jego dokonania są dziełem zbiegu okoliczności.
  Zamiast tego inne słowo było, jest i będzie powtarzane z ust do ust, odczytasz je z ukradkowego spojrzenia, rozpoznasz w najdrobniejszym geście. Wyjdź na zewnątrz, a dostrzeżesz je wypisane na przerażonych twarzach matek, ujrzysz w niepewnym uchwycie broni przez dłonie strażnika, zobaczysz w worku złotych monet na kolanach przemytników, w porozumiewawczym uśmiechu osobnika w kapturze, stojącego w cieniu.
  W świecie Bractwa Złodziei istnieje tylko jeden człowiek, o którym nikt ze zwykłych obywateli nie wspomni, choć wszyscy wiedzą o jego istnieniu. Na którego wspomnienie każdy zadrży, choć nigdy nie miał szczęścia zobaczyć go na własne oczy.
  Albo inaczej – nikt nie wie, że na co dzień przechodzi obok niego. Bo kto by pomyślał, że ten niepozorny mężczyzna, mijany w drodze do domu, jest najbardziej poszukiwaną osobą w historii...
  Wróg Publiczny.
  Mało kto wie, jak naprawdę ma na imię. Nieliczni potrafią rozponać go, spacerującego swobodnie po ulicach. W wyobrażeniach każdego obywatela widnieje jako nieskażona wpadką legenda.
  A jednak o mało nie dostał się w łapy strażników na moich oczach. Przypadkiem.
  Jego prawdziwe imię znają tylko nieliczni. A ja je poznałam.Też przypadkiem.
  Jestem Sari, ale już nikt mnie tak nie nazywa. Jeśli zagłębisz się w świat Bractwa Złodziei, może poznasz moje nowe imię. Uwierz mi jednak, że już je poznałeś. Przypadkiem.

  http://wrog-publiczny.blogspot.com/

  Zapraszam serdecznie! :D
  Pozdrawiam,
  Eveline

  OdpowiedzUsuń
 11. Zapraszam na szóstą część "Harry'ego Pottera" pisaną z perspektywy Draco Malfoy'a :)
  www.ciemna-strona-dobra.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 12. Jak zmieni się twoje życie gdy diabły z przeszłości z powrotem w nim zawitają?
  Ich ponowne spotkanie było przypadkiem czy może przeznaczeniem?
  Kłamstwa i niedokończone sprawy...
  To czas żeby wyszły na jaw?
  Katherine wiedzie spokojne z pozoru szczęśliwe i bezpieczne życie. Wyczekuje swojego ślubu z Marcusem Valyriusem Antonym Lancasterem bajecznie bogatym dostojnikiem brytyjskim, o szlacheckim rodowodzie i wysokiej pozycji. Jednakże miesiąc przed dniem ślubu mężczyzna znika bez słowa. Zdeterminowana dziewczyna postanawia odnaleźć ukochanego, ale co może się wydarzyć gdy spotka swoją pierwszą miłość z młodzieńczych lat? Co więcej będzie zdana tylko na niego? Mówią, że stara miłość nie rdzewieje.
  Zapraszam! xviii-w.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 13. http://66-glodowe-igrzyska.blogspot.com/2015/08/rozdzia-1.html#comment-form
  Rozdział 1

  OdpowiedzUsuń
 14. Witaj,
  Jeśli chcesz szczerą recenzję swojego bloga, zgłoś się do nas
  http://recenzowisko-blogow.blogspot.com/p/zamow.html?showComment=1430463983712

  OdpowiedzUsuń
 15. *~~*
  Osiemnastoletnia Elena Gilbert rozpoczyna nowe życie, wkraczając do świata dorosłych.
  Wraz z osiągniętą pełnoletnością zaczynają się kłopoty.
  Klątwa uaktywnia się.
  Czy niczego nieświadoma nastolatka, stanie się ofiarą samej siebie?
  Czy uda jej się uwolnić… czy zostanie uwięziona?
  Do miasta przybywa osoba, która chce odebrać to co jej.
  Nic nie będzie takie, jakie było.
  Nad Mystic Falls wiszą ciemne chmury.
  Wybija północ.

  Zapraszam na mojego bloga
  http://love-is-a-weakness.blogspot.com/
  Może Cię zaciekawi? Może dasz się wciągnąć w moją historię? Gwarantuję, że dla moich czytelników zawsze poświęcam czas.

  OdpowiedzUsuń
 16. http://tyranniezgodny.blogspot.com/

  Pierwszy raz zabił, gdy miał dziewięć lat. Nie przez przypadek, o dziwo, lecz z premedytacją. Spojrzał w oczy swojej ofierze i wiedział, że tak musi postąpić. Takie było prawo, takie mieli tu zasady. W dzisiejszym świecie słabszy zawsze zginie wcześniej i Tyran rozumiał to, już odkąd był dzieckiem.

  Kiedy Twoim życiem kieruje bezlitosny osobnik, a wszystko wokół składa się jedynie na śmierć i cierpienie, nie wyjdziesz z tego z nadal bijącym sercem.

  Dlatego właśnie, gdy mały Sebastien dostał rozkaz, by zabić, to bez zastanowienia to uczynił. Mijają lata, a chłopiec powoli przeradza się w mężczyznę. Człowieka, który odrzuca swoje imię i staje się dla całego świata obiektem przerażenia, czystym złem, Tyranem. Ludzie giną, zamordowani we własnych łóżkach, w kinach, na ulicy.

  On zawsze Cię znajdzie, przecież nie ukryjesz się przed powietrzem...

  Kim więc jest ta kobieta, która od pewnego czasu podąża za nim krok w krok? Chodzi smutna, dużo mówi, lecz nikt jej nie odpowiada, wszyscy wokół traktują ją jak powietrze. Czy jest duchem? Dlaczego więc umiera z każdą kolejną ofiarą Tyrana? I czemu Tyran płacze? Widzę łzy na jego twarzy, choć oczy pozostają puste.Wiatr się wzmaga. Nadchodzi czas, kiedy nic już nie będzie takie samo...

  OdpowiedzUsuń
 17. Nie jest to opowiadanie o kolejnej Katniss Everdeen, próbującej wzniecić powstanie. Ani o miłości na arenie I próbie uratowania tej drugiej połówki. Nawet o pewnym siebie zawodowcu lub wygadanej siedemnastolatce z silnym charakterem. Będzie opowiadać o czymś innym. Czym? Przekonajcie się sami …

  49igrzyska.blogspot.com

  Fajnie by było, gdybyś wpadła.
  Okej

  OdpowiedzUsuń
 18. Chwile są ulotne, zwłaszcza, gdy jest się prawie nieśmiertelnym. Nie liczysz minut, godzin, dni, lat, wieków...
  Najznakomitszy ród pośród wszystkich wampirów to Denverowie. Są to najsilniejsi czystokrwiści władający głównie żywiołem powietrza. To oni sprawują władzę nad wszystkimi innymi istotami ciemności. Tworzą własną hierarchię i strzegą prawa. Są niemalże doskonali.
  Jednakże nawet w takim rodzie, zdarzają się problemy. Jednym z nich, jest Dylan Denver. Dziecię z nieprawego łoża. To on sprawia problemy wszystkim dookoła. Jest wulgarny, nieobliczalny, nieprzewidywalny i... brutalny. Przyszedł na świat tylko po to, żeby stać w cieniu swojego idealnego brata Jaspera Denvera.
  Brunet jednakże nie spełnia tego wymagania. Zamiast stać w cieniu i być potulnym, on wytrwale trenuje sztuki walki i zabija. Nie liczy się z życiem śmiertelników, a nawet wampirów. Aby osiągnąć swój cel, jest w stanie poświęcić niemalże wszystko. Nawet duszę.
  Jaki udział w życiu okropnego bruneta będzie miała mała, słodka córka łowców - Lexi Darwis?
  Kto zdobędzie koronę i zasiądzie na tronie wampirów?
  Kim są tropiciele i jaki będzie ich udział w historii?
  Kto jest ojcem Dylana?
  Wkrocz w tajemnice Rodu Denverów. Do świata pełnego skandali, kontrowersji, wrogości, miłości i zdrad. Wejrzyj w głąb czarnej duszy Dylana Denvera i dowiedz się, kim jest Demen.

  Gorąco zapraszam :)
  http://rodzinadenverow.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 19. Komisarz Rosalie Russell postanawia odejść z policji. Podejmuje się wyzwania opieki nad dziećmi. Czy to, że lubi dzieci oraz doświadczenie, które wyniosła z pracy policjantki wystarczy?
  Czy Dorian wytrzyma z irytującą kobietą-policjantką? Przeszłość lubi namieszać, dlatego nic nie będzie takie proste jak mogłoby się wydawać.
  Hannah w końcu znalazła pracę, w której się spełnia. Odnajdzie się w nowej sytuacji, którą niesie dla niej los? Postanowi zaryzykować czy wybierze wymarzoną pracę?
  Laura to istny anioł. Czy będzie potrafiła zrezygnować z kogoś, kto okaże się niegodny jej zaufania? Plany, które stanowiły dla niej główny cel w życiu, teraz okażą się być dalekimi marzenia nie do spełniania. Podda się? Czy będzie walczyła?

  Trzy przyjaciółki, trzy różne historie.
  Czy każdy ma szansę na miłość? Czy każdy odnajdzie swoje szczęście, spokój?

  http://bezsennedni.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 20. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 21. Co się stało z katniss?
  http://dalszelosykatnissipeety.blox.com/

  OdpowiedzUsuń
 22. Czy cierpisz na niedostatek kotów? Absurdu? Bezsensu? Głupoty? Czy uwielbiasz chory humor? Śmieszą Cię żarty, których nikt inny oprócz was nie rozumie? Masz masochistyczne zaburzenia osobowości? A może twierdzisz, że jest za mało fików inspirowanych twórczością J. K. Rowling? Jeśli choć na jedno pytanie odpowiedziałaś/łeś na „TAK” to zapraszamy do nas! Harry Potter i HOGWART SHORE spełni wszystkie Twoje koszmary! Wkurzające OC? JEST! Głupkowata fabuła? JEST! Łamanie kanonu? JEST! Czerpanie inspiracji z seriali MTV? JEST, JEST i JEST! Zatem – rzucamy Ci wyzwanie! Wejdź i przekonaj się sam, czy dasz radę dotrwać do końca naszej historii!
  Zapraszamy: http://hogwartshore.blogspot.com/
  Pozdrowienia,
  Boom Boom & Rich B. ♥

  OdpowiedzUsuń
 23. Witam ;)
  Wyznaję zasadę, iż reklama to handlu dźwignia, dlatego pokrótce chciałbym zaprezentować swoje mało "coś".

  Czasem trudno jest mi się skupić na konkretnych wydarzeniach, bo przeszłość jest bogata w wiele różnych dziejów. Niekiedy, wspomnienia przeplatają się ze sobą w niekontrolowany sposób i niełatwo jest je uporządkować. Z kolei, niektóre z nich… – nie jestem ich pewien. Widzisz, pamiętam rzeczy, które niekoniecznie mogły się wydarzyć. Wiem, wiem… Pogmatwane to, ale nikt nie powiedział, że będzie łatwo przez to przebrnąć. Uwierz mi, później wcale nie będzie prościej. Sam zdecyduj, czy chcesz wysłuchać opowieści mężczyzny, który do końca sam nie potrafi poukładać w logiczną całość tego, co dzieje się w jego głowie...

  To historia igrzysk o jakich opowiadała nam Katniss, widziana oczami Peety Mellarka. Czyli wszystko to, co działo się,gdy akurat Everdeen nie patrzyła.

  Mam nadzieję, że krótkie fanfiction będzie na tyle okay, iż zainteresujesz sie nim na dłużej :)

  Zapraszam serdecznie na adres: http://hijacked-12.blogspot.com/

  Pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 24. Zapraszam serdecznie na bloga, na którym będę publikowała fanfiction o Haymitchu Abernathym i Maysilee Donner ;)

  www.haysilee-na-zawsze.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 25. SPAM
  Nie była dziewczyną, do której chłopak uśmiechnie się bez najmniejszego powodu. Była wojowniczką, która przebijała ludzkie serca z idealną precyzją.
  Kiedy sztylet przecina jego skórę, a do twoich uszu dociera jego przeraźliwy krzyk, nie myślisz o tym, że zadałeś komuś ból. Myślisz o tym, że kolejna nadprzyrodzona istota zakończyła swój żywot. Alex jest zwyczajną nastolatką. Teoretycznie. W praktyce jest żywiołową łowczynią, która nie zawaha się zakończyć twój żywot. O ile jesteś istotą nadprzyrodzoną.
  Nocne Szaleństwo

  OdpowiedzUsuń
 26. Cześć!
  Chce Cię zaprosić do katalogu katalogów, spisów, betowni, recenzowni, ocenialni, analizatorni, szabloniarni i wszystkiego innego, co istnieje na Blogspocie.
  Jeśli jesteście zainteresowani, zapraszam!

  ko--sb.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

~ Bo nadzieja umiera ostatnia.

Hej! Jeśli przeczytałeś rozdział, nie zapomnij skomentować! To dla mnie wiele znaczy, bo wiem, że ktoś czyta mojego bloga. Komentować mogą również użytkownicy anonimowi. Dziękuję za pozytywne komentarze, jak i za krytykę. :)